Kuruzslás, vagy amit akartok!
|
|
Ma Magyarországon még mindig ott tartunk, hogy ha nem orvos az illető, akkor az hülye, de a gyógyításról biztos fogalma sincs, és ezért még külön törvényeket is írnak, állításaikat alátámasztva. Németországi nyaralók, akiknél az otthon el nem végzett masszázsokat nálam vették igénybe, a kezelések után kiállított számláimat benyújtják a német államnak pénzvisszaigénylés miatt, és ezzel évek óta semmi probléma nincs.
|
|
Magyarországon, nem hogy az állam állná a felét a kezeléseknek, de még az „okos” orvosok is (tisztelet a kivételnek) de lebeszélik az embereket a masszázsról, nem beszélve az egyéb kijelentéseikről.
Amit leírtam, nem összeesküvés elmélet, hanem maga az élet! Értem én, hogy meg kell élniük a gyógyszergyártó cégeknek, azt is, hogy az orvosoknak, meg mindent értek, csak az emberszeretet valahol hiányzik a képletből, amit nem látok.
A T.E.N.S. kezelésről lehet olvasni egy másik menüpontom alatt, ezért itt csak annyit jegyeznék meg, hogy naponta 1-3 kezelés a javasolt, minimum 40-60 perces időintervallumban így írja elő az orvosi szakirodalom.
Akkor az orvos hogyan teheti meg, hogy napi 15 perces kezelésnek veti alá a beteget, és mitől várják a javulást?
Ezen túlmenően, egy masszőr, ha magát annak nevezi, még ha részmasszázst is alkalmaz, miképp korlátozhatja be az időintervallumot 10 percben? Értem én, hogy sok a beteg, kevés az idő, de azért csináljunk is valamit azzal a beteggel, de talán be kellene látni, hogy ennyi idő nem elég semmire.
Az orvosok külön társadalmat alkotnak a világunkban!
Megmondhatják a „tutit”, diagnosztizálhatnak „ránézésre” nincs felelősségre vonás. Adhatnak akár rossz gyógyszereket, azt elsikálják egymás között, ha netán bíróságra kerül az ügy. Megmondják mi a bajod, mert a jog szerint csak egy orvos diagnosztizálhat betegséget.
Majd a saját maga felállított diagnózisára gyógyszert ír fel, és ezt nem ellenőrzi senki. Nyílt titok, hogy a háziorvosokat nem ellenőrzik! Tehát ha egy háziorvos és azt állapítja meg, hogy tüdőgyulladásod van, és mindezt úgy teszi, hogy nem küld el egyéb vizsgálatra, mondjuk röntgenre akkor sem foglalkozik ezzel senki.
|
Több példát is el tudnék mondani, Pl: a legérdekesebb közé tartozik, mikor megállapít a háziorvos egy ischaemiás szívbetegséget a betegénél, minden egyéb vizsgálat nélkül, majd adja a „betegnek” a szívgyógyszereket amíg az meg nem hal.
Amikor a beteg, a bácsika, vagy nénike elhunyt, senki nem vonja felelősségre, mert a háziorvos jól tette a dolgát. Amennyiben az orvost feljelented, (volt rá példa, és vizsgálat is indult az ügyben) az orvosszakértő leírta, hogy helyesen járt el és ezzel vége is lett a dolognak.
Itt hangsúlyosan jelentkezik, "a kutya, kutyát nem harap" mondás.
Folytathatnám a kitalált és félrediagnosztizált betegségeket, de minek, minden mögött a gyógyszerek értékesítése és az orvosi társadalom jólétének a finanszírozása folyik.
A Kemoterápiás kezelés ára Németországban 40.000 euró. Ez változik államonként, de az orvos részesül az „értékesítésből”, azaz a kemoterápiás gyógyszer beadásából. |
|
|